Nauja informacija apie biudžetinį iPhone, iPhone 5S ir iPad 5


Savų informatorių kompanijoje Apple turintys japonų tinklaraščio Motocara autoriai, kuriuos cituoja puslapis MacRumors, praneša, jog gavo naujos informacijos apie būsimus kompanijos iš Kupertino produktus – biudžetinį iPhone, dabartinį iPhone 5 pakeisiančią versiją „5S“ ir planšetinį kompiuterį iPad 5.

iphone_5s_colors

Šaltinių teigimu, nebrangus Apple išmanusis telefonas gaus skirtingų spalvų korpusus, tačiau informatoriai šiek tiek nesutaria, kokios tiksliai. Vieni šaltiniai kalba, jog bus išleisti tokie modeliai: jūros, oranžinės, žalios, žydros ir pilkos spalvos. Kiti šaltiniai teigia, kad tai bus baltos, rožinės, žalios, žydros ir geltonos spalvos modeliai. Vis tik visi šaltiniai sutinka, kad juodos spalvos pigaus iPhone nebus.

Nebrangaus iPhone kaina bus 350-400 JAV dolerių diapazone, jis visų pirma bus skirta besivystančių šalių vartotojams, kuriuose šiuo metu jaučiama labai didelė pigių Android išmaniųjų telefonų invazija. Apie galimą pardavimų pradžios datą šaltiniai teigia, kad tai turėtų įvykti 2013 metų rugsėjo mėnesį.

Taip pat minima, kad iPhone 5S irgi turės kelių spalvų korpusus, neskaitant juodos ir baltos. Pranešama, kad greičiausiai papildomai pasirodys versijos su auksinės ir žalios spalvos korpusais. Savo matmenimis iPhone 5S mažai kuo skirsis nuo savo pirmtako iPhone 5, tačiau yra tikimybė, jog bus integruotos kelios LED blykstės, o ne viena, kaip yra dabar.

Galiausiai pasirodė gandai ir apie planšetinį kompiuterį iPad 5. Japonų šaltinių teigimu, naujasis mobilus įrenginys gaus papildomą mikrofoną, kuris slopins pašalinius triukšmus. Kartu pranešama, kad iPad 5 pasirodys po iPhone 5 debiuto, kurio pasirodymas, tikėtina, numatytas šių metų rugsėjo mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos