Aplikacija Beer Hunt padės išgerti kuo daugiau alaus


Noras užfiksuoti savo gyvenimo įvykius būdingas kiekvienam žmogui, o kai atsirado Internetas ir mobilūs įrenginiai, savo aktyvumo rezultatais dalintis tapo labai lengva. Pavyzdžiui, ar nesinorėtų su draugais pasidalinti statistika, kiek gi vakar išgėrėte?

beer-hunt-app

Būtent tai leidžia daryti iOS skirtą nemokama aplikacija Beer Hunt. Grubiai tariant, ji leidžia padaryti „Check-In‘ą“ kiekvieno išgerto alaus bokalo garbei. Apdovanojimai už kiekvieną pažymėtą (savaime supranta, ir išgertą) bokalą skiriasi priklausomai nuo vartotojo geografinės lokacijos ir alaus rūšies, kurį jis geria.

Žinoma, pagrindinis tikslas – tai surinkti kuo daugiau taškų ir pralenkti savo draugus – konkurentus (tiesa, neatmetama galimybė, jog užėmusiam pirmą vietą žmogui ši aplikacija jau neberūpės dėl savaime suprantama priežasčių). Be viso to aplikacija pateikia statistiką, leidžia sužinoti, kokiu paros metu jūs geriate daugiausia, taip pat kiek daug išgeriate per mėnesį.

Bet kokiu atveju, jei jau sugalvojote rimtai naudotis šia aplikacija, visuomet prisiminkite, jog nors „alus gerti sveika“, tačiau „kas per daug, tas nesveika“.

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Vienas komentaras

  1. Vidas parašė:

    reikia tokios ir androidams 😀


Kitos kategorijos naujienos