ASUS Zenbook Infinity taps pirmuoju ultrabooku su Gorilla Glass 3


asus-zenbook-ultrabooks

Nors ultrabook tipo nešiojami kompiuteriai vien savo dizainu išskiria iš kitų šio tipo mobilių kompiuterių, tačiau kai kurie gamintojai nusprendė, kad išsiskirti dar labiau tikrai nepamaišys.

Štai kompanija ASUS pristatė aukščiausios klasės ultrabooką Zenbook Infinity, kuris pirmasis pasaulyje gaus ekrano dangtį, padengtą ypač atspariu aplinkos poveikiui stiklu Corning Gorilla Glass 3.

Naujoji kompanijos Corning medžiaga, kuri buvo pristatyta dar sausio mėnesį vykusioje parodoje CES 2013, yra žymiai atsparesnė, ji neleidžia atsirasti įbrėžimams, o tai turėtų teigiamai įtakoti mobilaus įrenginio išvaizdą po ilgo naudojimosi laikotarpio.

Be to, pats ultrabookas ASUS Zenbook Infinity pasižymi labai plonu korpusu – vos 15,5 mm, o tai yra maždaug 14 procentų mažiau, nei praėjusios kartos šios serijos atstovų. Savo ruožtu, stiklas Corning Gorilla Glass 3 dengia visą ekraną dangčio paviršių, taip pat erdvę aplink klaviatūrą. Apie kitas ultrabooko technines specifikacijas nepranešama, nors galima spėti, kad juose jau turėtų pasirodyti Intel Haswell architektūros procesoriai, taip pat vietos atsiras ir SSD atminčiai.

Teigiama, kad ASUS Zenbook Infinity debiutas rinkoje turi įvykti šių metų III ketvirtyje. Apie kainą gamintojas kol kas nekalba, tačiau galima spėti, kad maža jinai tikrai nepasirodys, nors tai pilnai pateisinama Premium nešiojamų kompiuterių kategorijoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos