KGI Securities publikavo spėjamas atnaujinto Nexus 7 specifikacijas


Kompanijos KGI Securities analitikas Ming-Chi Kuo prognozuoja, kad konferencijoje Google I/O 2013 kompanija Google pristatys atnaujintą planšetinį kompiuterį Nexus 7, kuris galės pasigirti gana solidžiomis specifikacijomis.

Kaip ir originalo atveju, naujojo produkto gamyba užsiims kompanija ASUS. Remiantis analitiko prognozėmis, Nexus 7 gaus 7“ įstrižainės ekraną, tačiau raiška bus padidinta iki Full HD (1920 x 1080) nuo prieš tai buvusių 1280 x 800 taškų. Nugarinėje dalyje bus įdiegta 5 MP raiškos kamera, taip pat atsiras bevielio įkrovimo galimybė (tam bus pasitelkta atitinkama kompanijos Texas Instruments technologija Qi).

13.05.09-Nexus_7

KGI Securities analitikas pranašauja ir perėjimą prie procesoriaus Qualcomm Snapdragon S4 Pro, nors dabartinėje versijoje naudojamas NVIDIA Tegra 3. Panašu, kad nVidia nespėjo laiku pasiūlyti Google savo naujausio sprendimo Tegra 4, kuris šiuo metu vis dar yra sertifikuojamas.

Planšetinio kompiuterio Nexus 7 išorinis dizainas taip pat turėtų šiek tiek pasikeisti. Visų pirma kalbama apie siauresnius rėmelius aplink ekraną. Kalbant apie operacinę sistemą, atnaujintas mobilus įrenginys, matyt, gaus operacinę sistemą Android 4.3 Jelly Bean, nors kiek anksčiau buvo prognozuojamas Android 5.0 Key Lime Pie pasirodymas.

Geriausia naujiena analitiko prognozėje yra ta, kad nepaisant visų aparatinių ir dizaino patobulinimų, planšetinio kompiuterio Nexus 7 su Full HD ekranu kaina liks tame pačiame lygmenyje – $199 (~ 535 lt be mokesčių).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos