Birželį Samsung pristatys naujus išmaniuosius telefonus su Android ir Windows Phone


Gegužės 27 d. kompanija Samsung be didelio triukšmo pranešė, kad birželio 20 d. įvyks prezentacija, kurioje bus pristatyti nauji P. Korėjos elektronikos giganto produktai.

Šaltinių teigimu, greičiausiai tai bus nauji mobilūs įrenginiai, kurie priklausys Galaxy ir ATIV serijų modeliams. Pirmieji mobilūs įrenginiai, kaip puikiai žinome, veikia su operacine sistema Android, tuo tarpu ATIV serijai priklauso planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai ir hibridiniai įrenginiai su Windows Phone ir Windows 8 (kaip žinia, Samsung visiškai atsisakė Windows RT iki tol, kol neateis „geresni laikai“).

Samsung_Premiere_2013_GALAXY_ATIV

Kas gi bus pristatyta birželio mėnesį? Sklando gandai, jog tai bus Galaxy S4 Mini, tuo tarpu ATIV linija pasipildys naujais Windows Phone išmaniaisiais telefonais. Nežiūrint į tai, jog iki didelės sėkmės mobiliai Microsoft platformai dar labai ir labai toli, tačiau reikia pastebėti, kad Nokia Lumia išmanieji telefonai savo rinkos dalimi jau aplenkė BlackBerry. Tikėtina, kad Samsung jaučia, kad viso to taip paprastai palikti negalima, tad tikėtina, kad korėjiečių kompanija po truputį ištirs situaciją rinkoje, išleisdama keletą šviežių produktų.

Savo ruožtu, dėl Galaxy S4 Mini jau viskas gana aišku. Šiame išmaniajame telefone bus įdiegtas 4,3“ įstrižainės 960 x 540 taškų raiškos AMOLED ekranas, kol kas neįvardintas 2 branduolių 1,6 GHz taktinio dažnio ARM procesorius, 1 GB arba 2 GB operatyvios atminties, 16 GB arba 32 GB talpos duomenų kaupiklis. Nugarinėje dalyje bus galima rasti 8 MP raiškos kamerą, tuo tarpu programinės platformos vaidmenį atliks Google Android 4.2.2 Jelly Bean. Baterijos talpa turėtų sudaryti 2100 mAh. Pastarasis telefonas jau buvo pastebėtas oficialiame Samsung puslapyje.

Vienas komentaras

  1. kaspis parašė:

    pirksiu s4, pats geriausias tel kiek bandziau


Kitos kategorijos naujienos