Blender 2.67: nemokama programa darbui su 3D grafika


blender-screen

Įvyko eilinis darbui su 3D grafika skirtos programos Blender atsinaujinimas. Priminsime, jog kalbama apie nemokamą projektą su atviru išeities kodu, kuris platinamas, remiantis  GNU General Public License licencija.

Naujoje versijoje pasirodė ne-fotorealistiškas renderingo „varikliukas“ Freestyle; unifikacijos dėka įvairiuose nuspalvinimo režimuose sukurta bendra prieiga prie įvairių papildomų instrumentų rinkinių. Patobulintas mazgų redagavimas; programos sudėtyje dabar yra priedas, kuris padeda palengvinti modelio perkėlimą į 3D spausdintuvą. Daugiau apie naujoves galima perskaityti programos puslapyje.

Programa Blender sudaryta ne tik iš modeliavimo, animacijos ir renderingo priemonių, tačiau turi instrumentų vėlesniam vaizdo turinio apdorojimui, kai naudojami elementai, kuriuos galima naudoti interaktyvių žaidimų projektų kūrimui.

Blender palaiko formatus 3D Studio, AC3D, COLLADA, FBX Export, DXF, Wavefront OBJ, DEC Object File Format, DirectX, Lightwave, MD2, Motion Capture, Nendo, OpenFlight, PLY, Pro Engineer, Radiosity, Raw Triangle, Softimage, STL, TrueSpace, VideoScape, VRML, VRML97, X3D Extensible 3D, eksportavimą į xfig.

Priminsime, kad palaikomos operacinės sistemos Windows XP/Vista/7 (x86 ir x64 versijos), Linux (x86 ir x64 versijos), Mac OS X, FreeBSD.

  • Atsisiųsti Blender iš oficialaus kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos