Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 70D pasirodys liepos mėnesį?


Kompanija Canon, puslapio Canon Rumors teigimu, ruošiasi išleisti du naujos EOS serijai priklausančius veidrodinius fotoaparatus – vidutinės klasės EOS 70D bei aukštesnės klasės EOS 7D Mark II. Pranešama, kad pastarasis modelis turėtų debiutuoti 2013 metų pabaigoje arba netgi 2014 metų pradžioje, tuo tarpu EOS 70D pasirodys anksčiau – tai turėtų įvykti liepos mėnesį.

canon-70d-concept

Šaltinio teigimu, šiuo metu Canon ekspertai atlieka paskutinius EOS 70D testus, ir jei jie baigsis sėkmingai, bus pradėta masinė gamyba. Savo ruožtu, japonų kompanijos marketingo padalinys jau pradėjo ruošti keletą reklaminių klipų, susijusių su naujuoju produktu. Pranešama, kad reklamos buvo filmuojamos keliose skirtingose pasaulio vietovėse.

Veidrodinis fotoaparatas Canon EOS 70D pakeis šiuo metu rinkoje esantį EOS 60D, pasirodžiusi dar 2010 metais. Anksčiau buvo manoma, jog fotoaparatas debiutas 2013 metų balandžio mėnesį, kiek vėliau viskas buvo nukelta į gegužės mėnesį, ir štai dabar gandai teigia, kad debiutas įvyks liepos mėnesį.

Jei tikėti neoficialia informacija, naujasis DSLR atstovas gaus 18 megapikselių raiškos kamerą su pažangia automatinio fokusavimo sistema, vaizdo apdorojimo procesorių DIGIC 5, nuo drėgmės apsaugotą korpusą iš magnio lydinio, vaizdams peržiūrėti bus skirtas 3,2“ įstrižainės LCD ekranas (ar jis bus vartomas, kaip EOS 60D atveju, duomenų nėra), taip pat bus galima pasinaudoti Wi-Fi moduliu ir GPS imtuvu.

Teigiama, kad EOS 70D korpusas bus kiek didesnis nei dabartinio EOS 60D, o rekomenduojama naujoko kaina (tik „Body“ versija) sudarys apie $1200 (~ 3240 lt be mokesčių). Galima prognozuoti, kad artėjant šio veidrodinio fotoaparato debiutui, bus galima pasinaudoti akcijomis, siūlančiomis pigiau įsigyti EOS 60D.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos