Counter-Strike: Global Offensive žaidėjai patys galės bausti „cheater‘ius“


counter-strike-go-screen

Kompanija Valve pranešė, kad beta versijos režime pradeda veikti vidinė tarnyba Overwatch, kuri bus integruota į šaudyklę Counter-Strike: Global Offensive.

Tarnybos dėka aktyviausi ir labiausiai patyrę žaidėjai galės tapti savotiškais „policininkais“ ir savarankiškai bausti taip vadinamus „cheater‘ius“ bei kitus pažeidėjus, kurie nesilaiko bendrų taisyklių.

Overwatch nariai atsakinės į žaidėjų skundus, kurie susiję su nesąžiningų CS: GO vartotojų nederamu elgesiu, nenormatyvia leksika ir apgaudinėjimais, pasitelkus papildomą programinę įrangą ir t.t. Kiekvieno skundo atveju bus atliktas nedidelis tyrimas: tam tikrą laiką apkaltintas žaidėjas bus stebimas, ir jei kaltinimai pasitvirtins, kaltininkas bus blokuojamas, o blokavimo trukmė priklausys nuo prasikaltimo rimtumo lygio.

Reikia pažymėti, kad potencialus stebėtojas taip pat turės praeiti tam tikrus testus prieš tai, kai jam Valve leis vykdyti teisingumą Counter-Strike: Global Offensive serveriuose. Jam bus pademonstruotas jau ištirto atvejo vaizdo įrašas, o paskui bus paprašyta išsakyti savo nuomonę. Jei nuomonė atitiks tą, kurią išsakė dabartinis ekspertas, žaidėjas bus priimtas į „tvarkdarių“ gretas.

Valve bandoma įvesti sistema labai panaši į League of Legend’s Tribunal, kurioje taip pat siekiama pasitelkti pačius žaidėjus ir taip gaudyti tuos, kurie nesąžiningai bando nugalėti savo varžovus. Kiek tokia Valve Overwatch pasiteisins, parodys tik laikas. Juo labiau, kad pati kompanija tai supranta, todėl atitinkamai ir nustatė Beta statusą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos