Intel: dauguma planšečių savininkų ir toliau naudojasi asmeniniais kompiuteriais


Kiekviena analitikų ataskaita, kuri aprašo asmeninių kompiuterių rinkos nuopuolį, nuolat kalba apie augantį išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių populiarumą, kuris yra pagrindinis problemų šaltinis. Šalia viso to minima ir prasta operacinės sistemos Windows 8 paklausa, lyginant su tuo, ko tikėjosi OEM kompiuterių gamintojai, tačiau pagrindiniu kaltininku laikomi planšetiniai kompiuteriai. Turėdamas ribotą biudžetą kompiuterių parko atnaujinimui, vartotojas šiuo metu mieliau perka „protingą“ telefoną arba planšetę.

Atnaujinti ultrabookai turėtų tapti tuo stimulu, kuris privers vartotojus atnaujinti savo PC ūkį

Atnaujinti ultrabookai turėtų tapti tuo stimulu, kuris privers vartotojus atnaujinti savo PC ūkį

Nors iki procesorių Haswell anonso liko kiek daugiau nei savaitė, kompanija Intel jau pradeda atitinkamai veikti vartotojų pasąmonę, kalbėdama apie stipriąsias naujos aparatinės platformos puses. Portalo CNet, kuris remiasi Intel atstovų komentarais renginyje Spring Analyst Summit, teigimu, procesorių gigantas pagrindine asmeninių kompiuterių rinkos stagnacijos ir netgi nuopuolio pradžios priežastimi laiko naujų stimuliuojančių faktorių, kurie versti pirkti tradicinius kompiuterius, nebuvimą. Procesorių Haswell pasirodymas, jų manymu, reikiamus stimulus sukurs – tiek kalbant apie naujus kompiuterių formatus, tiek ir apie baterijų darbo laiką, saugumą, produktyvumo lygį bei sąsajos su vartotoju sąveikos spartą.

Intel atstovų teigimu, turimi socialinių apklausų duomenys rodo, kad 85% planšetinių kompiuterių savininkų ir toliau naudojasi savo asmeniniais kompiuteriais. Dar daugiau, jie ketina modernizuoti savo turimus kompiuterius. Žinoma, darbo su planšetiniais kompiuteriais įspūdžiai formuoja naujus poreikius. Viena iš modernizacijos, skirtos šiai auditorijai, krypčių – tai stacionaraus arba nešiojamo kompiuterio su sensoriniu ekranu įsigijimas. Kitais žodžiais tariant, Intel bando sudaryti įspūdį, kad planšetiniai kompiuteriai ne tik trukdo kompiuterių paklausos augimui, tačiau jį gali ir skatinti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos