Dauguma Windows 8 vartotojų Metro aplikacijomis nesinaudoja


Kompanijos Soluto surinkti duomenys rodo, kad didžioji dalis operacinės sistemos Windows 8 vartotojų ignoruoja gamykliškai integruotas Metro aplikacijas bei pačią novatorišką sąsają. Ekspertų teigimu, vartotojai vidutiniškai aktyvuoja ne daugiau dviejų Metro UI aplikacijų per parą.

saluto windows 8 apps

Jei pasigilintume į statistiką, galima matyti, jog apie 60% vartotojų, turinčių stacionarius ir nešiojamus kompiuterius su Windows 8 naudojasi tik viena Metro aplikacija per parą. Savo ruožtu, situacijos nė kiek nepagerina sensorinių ekranų buvimas, kadangi 44% planšetinių kompiuterių su Windows 8 naudotojų elgiasi lygiai taip pat, kaip ir tradicinių kompiuterių savininkai.

Iš tokių Windows 8 aplikacijų, kurios yra dažniausiai naudojamos, yra Paštas, Fotografijos, Orai ir Kamera. Deja, duomenų apie naršyklės Internet Explorer 10 naudojimą statistikoje nėra. Daugelio kitose operacinėse sistemose populiarių aplikacijų, tokių kaip Netflix, naudojimas Windows 8 yra labai minimalus, tuo tarpu kai kurių apskritai nėra (pavyzdžiui, Facebook).

Statistika buvo surinkta iš 11 tūkst. Windows 8 (operacinė sistema Windows RT tyrime nedalyvavo). Tikėtina, kad būtų pasinaudota Windows RT vartotojų įpročių statistika, rezultatai būtų buvę kiek kitokie. Antra vertus, Windows RT planšetinių kompiuterių parduota vos 200 tūkst., taigi visa tai yra nepalyginamai mažiau, nei per metus realizuojama 250 mln. asmeninių kompiuterių.

Vienas komentaras

  1. nez parašė:

    Perskaičiau šį straipsnį – nieko nesupratau.

    Atsidariau originalų straipsnį Soluto tinklalapyje – viskas tapo aišku.

    (facepalm)


Kitos kategorijos naujienos