DELL mažina Windows RT planšetinio kompiuterio kainą iki $299


dell-XPS-10-with-keyboard

Kompanijos Qualcomm atstovai ne kartą pateikdavo planšetinį kompiuterį Dell XPS 10 kaip pavyzdį produkto, kuris sukurtas Snapdragon procesoriaus ir operacinės sistemos Windows RT pagrindu. Tiesa, pastarojo planšetinio kompiuterio pardavimai nebuvo tokie sėkmingi, kaip norėjosi gamintojui, todėl Dell periodiškai rengia išpardavimus.

Šį kartą nuolaidos dydis gali suvilioti net aršius Windows RT priešininkus – planšetinio kompiuterio Dell XPS 10 kaina su 32 GB kaupikliu sumažinta iki $299. Už šiuos pinigus galima gauti 7“ įstrižainės 1366 х 768 raiškos ekraną, Qualcomm Snapdragon S4 procesorių su 1,5 GHz dažniu, kelias kameras (2 MP priekyje ir 5 MP nugarinėje dalyje), microSD atminties kortelių skaitytuvą. Baterijos talpos turėtų užtekti darbui iki 10 valandų, atskirai galima įsigyti prijungiamą klaviatūrą su integruota baterija, kuri leis autonominio darbo laiką pailginti dar 18 valandų.

Su išoriniu pasauliu planšetinis kompiuteris susisiekia per WiFi 802.11 a/b/g/n ir Bluetooth 4.0 sąsajas, numatytas akselerometras, giroskopas, skaitmeninis kompasas. Jei vartotojas įsigys modifikaciją su 64 GB kaupikliu ir integruotu 4G LTE modemu už $499, atsiras galimybė „orientuotis vietovėje“, pasitelkiant technologiją AGPS. Planšetinio kompiuterio svoris sudro 635 gramus,

Ar planšetinio kompiuterio Dell XPS 10 kaina bus sumažinta iki $299 visiems laikams, priklausys nuo tolimesnio šio įrenginio populiarumo ir Microsoft politikos.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos