DICE ir Visceral Games kuria žaidimus, skirtus Star Wars pasauliui


star-wars-games-2013

Praėjus keletui mėnesių po to, kai korporacija Disney įsigijo kompaniją LucasFilm, amerikiečių gigantas sunaikino studiją LucasArts. Nuo to laiko Star Wars gerbėjai nuolat pergyvena, kas gi bus su žaidimais, susijusiais su legendine filmų serija. Kaip ir buvo galima tikėtis, jaudintis nevertėjo. Kompanija Electronic Arts gavo licenciją, kuri leis kurti žaidimus, susijusius su Star Wars virtualiu pasauliu.

Oficialiame pranešime spaudai rašoma: „EA kurs ir platins pačių populiariausių žanrų žaidimus Star Wars pasaulyje, ir visa tai bus skirta užkietėjusiems gerbėjams. Projektai bus skirti daugeliui platformų. Savo ruožtu, Disney pasilieka teisę kurti žaidimus planšetiniams kompiuteriams, socialiniams tinklams ir išmaniesiems telefonams“.

EA prezidento Frank Gibeau teigimu, trys didžiausios kanadiečių kompanijai priklausančios studijos darys naujus nuotykių žaidimus Star Wars mylėtojams. Kalbama apie tokius gigantus, kaip DICE, Visceral Games ir BioWare.

Anksčiau EA ir BioWare buvo išleidę daugelio žaidėjų režimo projektą Star Wars: The Old Republic. Pastarasis nebuvo labai sėkmingas. 2012 m. birželio mėnesį jį žaidė kiek mažiau nei 1 mln. žaidėjų, o tai privertė kūrėjus pereiti prie Free-2-Play (F2P) modelio.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos