Anonsuotas papildymas SimCity: Amusement Park


Studija Maxis informavo, kad žaidėjai jau gali įsigyti miestų statybos simuliatoriaus SimCity papildymą „Amusement Park“, kuris tapo pirmuoju šio projekto DLC. Kartu buvo pateiktas vaizdo klipas, kuriame pademonstruotos SimCity: Amusement Park naujovės.

Projekto autoriai pateikė keletą pasufleravimų, kurie turėtų padėti žaidėjams maksimaliai uždirbti, pasinaudojus pirmuoju SimCity DLC. Kūrėjų teigimu, miestas galės gauti pinigų iš atrakcionų tik tuomet, jei miesto svečiai lankys atrakcionus arba pirks maistą parduotuvėse. Kad būtų gautas maksimalus pelnas, reikia ypatingai daug dėmesio skirti parko planavimui ir atrakcionų jame patalpinimui.

SimCity: Amusement Park virtualiuose mietuose leis sukurti amerikietiškus kalnelius, miesto apžvalgos ratą, kartingams skirtą lenktynių trasą, įvairių tipų karuseles. Parko teritorijoje bus galima pardavinėti kukurūzų spragėsius, žaisliukus ir kitas prekes. Kad virtualūs žmogeliukai nepavargtų, parke būtinai reikės suoliukų, o grožio turi priduoti fontanai, kurie taip pat turėtų tapti privalomais parko atributais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos