EA anonsavo Xbox One ir Playstation 4 skirtą Battlefield 4


Studija DICE, kuri priklauso kompanijai Electronic Arts, pranešė, kad nekantriai laukiama pirmo asmens šaudyklė Battlefield 4 bus prieinama ne tik Sony konsolei Playstation 4, tačiau ir visai neseniai pristatytai Microsoft žaidimų ir pramogų platformai Xbox One.

Žaidimas Battlefield 4 pasirodys šių metų spalio 29 d. Jei anksčiau buvo kalbama tik apie PC Windows, XBOX 360 ir Playstation 3 platformas, tai dabar palaikomų sąraše atsirado vietos ir Xbox One bei PlayStation 4.

Battlefield-4-China-Rising

Vartotojai, kurie iš anksto rezervuos Battlefield 4, nemokamai gaus papildymą Battlefield 4: China Rising. Šiame DLC žaidėjų laukia kruvinos kovos Kinijos teritorijoje, bus prieinami keturi didžiuliai žemėlapiai, nauja karinė technika ir kitokia įranga. Užsakę iš el. distribucijos sistemos Origin versiją Battlefield 4 Digital Deluxe, žaidėjai gaus išskirtinį komplektą, kuriame bus pagrindinis žaidimas, papildomi daiktai, papildymas Battlefield 4: China Rising ir prieiga prie išskirtinės Battlefield 4 beta versijos.

Šaltinių teigimu, parodoje Electronic Entertainment Expo (E3) studija DICE papasakos šiek tiek daugiau apie Battlefield 4 daugelio žaidėjų režimą. Birželio 11 d. bus surengta speciali žaidimo demonstracija renginyje The Download: EA 2013 Preview.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos