EVGA GeForce GTX 780 pastebėta el. parduotuvėje Amazon


Apie naujosios vaizdo plokštės GeForce GTX 780 debiuto artumą kalba keli faktoriai. Pirma, apie produkto išvaizdą ir technines specifikacijas tapo žinoma dar prieš savaitę iki oficialaus anonso. Antra, kinų forumai jau pilni įvairiausių testų rezultatų (nors kai kada galima jais ir suabejoti). Trečia, nVidia visai neseniai publikai demonstravo etaloninį grafinį adapterį, nors daugiau informacijos ir nepateikė.

evga-gtx780_amazon

Iš esmės, bene vienintelė intriga, kurią dar gali pasižymėti būsimas GeForce GTX 780 – tai tiksli rekomenduojama kaina mažmeninėje prekyboje. Pastarąją klausimą gaėjo atsakyti el. prekybos gigantas Amazon, kurio puslapiuose atsirado informacija, siūlanti… tik susipažinti su EVGA gamybos GTX 780. Pateikta fotografija, techninės charakteristikos, tačiau kainai vietos, deja, neatsirado.

Antra vertus, galima eilinį kartą nuliūdinti didžiausius optimistus, kurie tikėjosi GeForce GTX 780 rasti daugiau CUDA branduolių, nei prognozuojama – tai vaizdo plokštė iš tikrųjų gaus 2304 CUDA branduolius, 384 bitų magistralę ir 3 GB GDDR5 operatyvios atminties. Reikia pabrėžti, kad lyginant su GeForce GTX Titan, nominalūs GPU taktiniai dažniai pakelti ir sudaro 863/902 MHz, nors atmintis veiks tokiu pačiu 6008 MHz QDR dažniu.

gtx780_slide

Beje, oficiali nVidia skaidrė, kurią „nutekino“ jos partneriai, taip pat aprašo analogiškas specifikacijas. Etaloninė vaizdo plokštė turės papildomo maitinimo lizdų derinį 6-pin + 8-pin, tuo tarpu maksimalus TDP lygis sudaro 250 W.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos