Firefox 21.0: klaidų pataisymai ir daug kas kita


Kompanija Mozilla išleido naują savo populiarios interneto naršyklės Firefox su Gecko „varikliuku“ versiją 21.0.

Iš naujovių galima paminėti Social API palaikymą iš naujų tiekėjų pusės (Cliqz, Mixi, msnNOW); sąsajos patobulinimai, skirtos trijų „Do Not Track“ opcijos būsenų valdymui; įgyvendintos rekomendacijos, siekiant paspartinti WEB aplikacijų paleidimo procesą; atsirado preliminari Firefox Health Report realizacija (priemonė, kuri skirta naršyklės konfigūracijos optimizavimui).

firefox_21_screen

Taip pat buvo įvesta nuotolinio profiliavimo galimybė; padidintas produktyvumas, dirbant su grafika (atnaujinta biblioteka „libpixman“); pridėtas elemento <main> palaikymas, realizuotos ribotos stilių veikimo sritys (<style scoped>) ir t.t. Detaliau apie visas naujoves ir patobulinimus/pataisymus galite susipažinti naujos Firefox versijos specifikacijų puslapyje.

Beje, kartu su Firefox atnaujinimais paprastai pasirodo naujos el. pašto kliento Mozilla Thunderbird versijos. Šį kartą buvo išleista Mozilla Thunderbird 17.06, kurioje užlopytos saugumo sistemos spragos, taip pat pridėtas Twitter API 1.1 palaikymas. Priminsime, kad nors Thunderbird visame pasaulyje naudoja apie 20 mln. vartotojų, Mozilla jau pareiškė, kad šis produktas jai nėra prioritetinis, taigi ateityje bus galima tikėtis tik saugumo pataisymų ir nežymių patobulinimų, kurie iš esmės ir buvo padaryti šioje versijoje.

  • Atsisiųsti Mozilla Firefox 21.0 iš kūrėjų puslapio: nuoroda
  • Atsisiųsti Mozilla Thunderbird 17.06 iš kūrėjų puslapio: nuoroda

Dėmesionuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Vienas komentaras

  1. guru parašė:

    dėl thunderbird tai gaila, kad rimtai neatnaujins, gerybinė programa. vėl teks kokį MS šlamštą dėtis.


Kitos kategorijos naujienos