Flickr jūsų nuotraukoms siūlo 1 TB nemokamos talpos


new-flickr-design

Tuo metu, kai tarnyba Flickr dar tik atsirado, ji tapo viena iš pirmųjų, kurios dėka žmonės galėjo Internete saugoti nuotraukas ir dalintis jomis su draugais. Vėliau ją įsigijo kompanija Yahoo, o tai, nemažos dalies ekspertų teigimu, tapo stagnacijos priežastimi, ir apie Flickr labai daug vartotojų pamiršo. Vis tik vakar nuotraukų tarnyba gavo ne tik naują dizainą, tačiau gavo keletą naujų galimybių.

Pirmiausia reikia paminėti net 1 TB nemokamos erdvės, kurią galite išnaudoti savo nuotraukų ir vaizdinės medžiagos talpinimui. Kompanija Yahoo žada, kad neketina performatuoti vaizdų, taigi visa vartotojo fotokolekcija bus išsaugota tokia, kokia ji buvo iš pat pradžių.

Taip pat pakito ir tarnybos dizainas. Dabar vartotojo pagrindinis puslapis apjungia ne tik dideles fotografijas, tačiau ir visą informaciją, kurios gali jam prireikti. Kartu pasirodė skaidrių režimas su įdomiais nuotraukų peržiūros efektais, atnaujinta iOS skirta aplikacija, taip pat sukurta nauja programėlė, skirta mobilių įrenginių su operacine sistema Android vartotojams.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos