Foxconn pradeda prekiauti firminiais D-Series maitinimo blokais


Kompanija Foxconn, kuri iki šiol geriausiai buvo žinoma kaip kontraktinis Apple gamintojas, nusprendė po truputį keisti strategiją ir labiau plėsti produkcijos savo prekiniu ženklu asortimentą. Šį kartą buvo pristatyti D-Series maitinimo blokai, tarp kurių iš pradžių bus galima rasti keturis modelius. Pastarųjų galingumas svyruos nuo 450 W iki 750 W, visi jie turi 80 Plus sertifikatą.

Foxconn_D-series_PSU-01

Naujieji maitinimo blokai bus prieinami tiek atskirai, tiek ir kartu su firminiais kompiuteriniais korpusais. Tvirtinama, kad pastarųjų maitinimo blokų kokybės ir kainos santykis leis sumažinti asmeninių kompiuterių surinkimo galutinę kainą, kadangi nereikės rinktis tarp ekonomijos ir patikimumo.

Kol kas visi maitinimo blokai (450, 550, 650 ir 750 W) neturi modulinių modifikacijų, nors OEM sprendimams, taip pat renkantis korpusą su integruotu PSU, šis aspektas nėra svarbiausias. Gamintojo teigimu, tokio galingumo maitinimo blokai yra paklausiausi, renkant šiuolaikinį stacionarų kompiuterį. Gana platų diapazoną apimantys naujieji sprendimai leis vartotojui išsirinkti jam labiausiai tinkantį, nepermokant už perteklinį galingumą.

Foxconn D-Series maitinimo blokai prekyboje pasirodys šių metų liepos mėnesį, tiesa, apie jų rekomenduojamą kainą kol kas nieko nepranešama, taigi teks šiek tiek palaukti, kol bus publikuota daugiau informacijos šiuo klausimu.

Vienas komentaras

  1. komon parašė:

    „keisti strategija“ Kas šitus straipsnius rašo? 100 metų foxconn’as po savo ženklu gamina motinas, video kortas, coolerius visokius ir t.t. Dar Lietuvoj pardavinėja. Jesus.


Kitos kategorijos naujienos