Galaxy Note 3 gaus 4 branduolių Qualcomm Snapdragon 800 procesorių


Šaltinių teigimu, kompanijos Samsung ruošiamas išmanusis telefonas Galaxy Note 3 negaus firminio aštuonių branduolių procesoriaus Exynos 5 Octa, kaip buvo manoma anksčiau. Kompanija nusprendė pasinaudoti Qualcomm paslaugomis ir į planšetofoną įdiegti jos galingiausią keturių branduolių procesorių Snapdragon 800, kuris buvo anonsuotas dar šių metų sausio mėnesį parodoje CES 2013.

Išmaniojo telefono Galaxy Note 2 pamaina gaus ne Exynos, tačiau Snapdragon procesorių

Išmaniojo telefono Galaxy Note 2 pamaina gaus ne Exynos, tačiau Snapdragon procesorių

Viena iš priežasčių, kodėl korėjiečių gamintojas pasitelkė Qualcomm platformą vietoj nuosavos Exynos, ekspertų teigimu – Snapdragon 800 turi integruotą 4G LTE mobiliojo ryšio modemą. Antra vertus, neatmetama galimybė, jog Qualcomm procesorius yra daug patrauklesnis variantas, kalbant apie energijos suvartojimo lygį, jei lygintume su naujuoju Exynos 5 Octa. Kartu nereikia atmesti galimybės, kad Snapdragon 800 pasižymi didesniu produktyvumo lygiu.

Priminsime, kad Snapdragon 800 techninės specifikacijos numato keturis Krait 400 architektūros branduolius, kuris gali dirbti 2,3 GHz taktiniu dažniu, taip pat Adreno 330 grafikos posistemę, kuri gali užkoduoti ir dekoduoti 4K Ultra HD raiškos vaizdinę medžiagą. Integruotas 4G LTE modemas 300 Mbit/s duomenų priėmimo ir 75 Mbit/s išsiuntimo spartą.

Iš išmaniojo telefono Samsung Galaxy Note 3 spėjamų specifikacijų pranešama apie Super AMOLED ekraną, kurio įstrižainė turėtų būti ne mažesnė nei 6“, taip pat 3 GB operatyvios atminties, 13 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje su optinio stabilizavimo sistema.

Analitikai ir ekspertai prognozuoja, jog Galaxy Note 3 oficialus anonsas turėtų įvykti šių metų rugsėjo mėnesį. Kaip spėjama, panašiu laikotarpiu Apple turėtų pristatyti ir savo naujos kartos iPhone, taigi galima spėti, kad Samsung taip ketins atimti dalį visuomenės dėmesio iš savo aršiausio konkurento išmaniųjų telefonų rinkoje.

Vienas komentaras

  1. xxx parašė:

    neblogai, ko gero, bus neblogas atkirtis apple


Kitos kategorijos naujienos