Samsung Galaxy S4 Google Edition: „plikas“ Android ir nieko daugiau


Iki konferencijos Google I/O 2013 liko visai nedaug, o Internete vis daugėja gandų apie tai, kokių naujienų anonso būtų galima tikėtis iš Google ir jos partnerių. Remiantis puslapio Geek.com pateikiama informacija, kompanijos Samsung ir Google ketina pristatyti išmanųjį telefoną Samsung Galaxy S4 Google Edition.

sgs4-hands-on

Nuo originalios Samsung flagmano Galaxy S4 versijos Google Edition skirsis tuo, jog išmaniojo telefono programinė įranga bus maksimaliai palengvinta. Vietoj sunkiasvorės vartotojo sąsajos Touch Wiz UX su visa galybe firminių funkcijų bus įdiegtas „grynakraujis“ Android, kuris platinamas AOSP (Android Open Source Project) pagrindu.

Remiantis šaltino pateikiamais duomenimis, ši modifikacija sukurta bendradarbiaujant Google ir Samsung specialistams, mobilus įrenginys bus dedikuotas „pliko“ Android gerbėjams, mėgstantiems viską modifikuoti patiems, o taip pat tiems, kurie nori turėti naujausią išmanųjį telefoną, tačiau Nexus serijos atstovai jų dėl tam tikrų priežasčių netenkina.

Kalbant apie Samsung Galaxy S4 Google Edition prieinamumą rinkoje, šaltinis prognozuoja, kad greičiausiai jį galės gauti JAV mobiliojo ryšio operatoriaus T-Mobile klientai, o tai turėtų įvykti 2013 metų birželio mėnesį. Labai tikėtina, kad minėta išmaniojo telefono modifikacija bus išleista ribotu tiražu, taigi kitose rinkose laisvoje prekyboje jis gali ir nepasirodyti. Ar tai tiesa, greičiausiai sužinosime tik Google I/O 2013.

Vienas komentaras

  1. anno1897 parašė:

    samsung ir yra lyderiai todel, kad leidzia sitiek modifikuoti sistema paciam, saunuoliai


Kitos kategorijos naujienos