Galaxy S4 Mini gaus procesorių Snapdragon S4 Plus


Preliminariais duomenimis, tiek išmanusis telefonas Galaxy S4 Active, tiek ir mažesnioji flagmano Galaxy S4 versija Galaxy S4 Mini naudos ne firminį Samsung procesorių, kaip buvo manoma anksčiau, tačiau kompanijos Qualcomm. Visa tai išduoda naujas įrašas, atsiradęs testinio paketo GLBenchmark duomenų bazėje.

Samsung-Galaxy-S4-mini

Iš pateikiamos statistikos matyti, jog Galaxy S4 Mini įdiegtas 2 branduolių procesorius Snapdragon S4 Plus (MSM8960), kuris veikia 1,7 GHz taktiniu dažniu, už grafikos posistemę bus atsakingas adapteris Adren 305. Taip pat buvo patvirtina anksčiau minėta informacija apie ekrano raišką – 960 x 540 taškų; operacinės sistemos vaidmenį atliks Android 4.2.2 Jelly Bean. Antra vertus, pastaroji konfigūracija Galaxy S4 Mini atveju gali būti ne vienintelė, o kai kuriems regionams skirtos konfigūracijos gali gauti ir kitokius procesorius.

Bet kokiu atveju, galima teigti, kad Samsung išreklamuotas aštuonių branduolių Exynos 5 Octa yra ne tik energetiškai neefektyvus, būdamas dabartinės revizijos, tačiau kartu ir per brangus, kad būtų naudojamas kiek pigesnėse nei Galaxy S4 išmaniųjų telefonų versijose. Ir tai galima laikyti savotišku Qualcomm laimėjimu, kadangi net ir jos praėjusios kartos procesorius Samsung renkasi mieliau, nei senesnius, tačiau pačios gamybos Exynos SoC sprendimus.

Vienas komentaras

  1. tomas parašė:

    ir puikiausiai uzteks


Kitos kategorijos naujienos