Galaxy Tab 3 su 10“ ekranu gaus Intel Atom procesorių


Samsung Galaxy Tab 3

Iki šiol apie vyriausią Galaxy Tab 3 planšetinių kompiuterių serijos atstovą, kuris turi 10“ įstrižainės ekraną, buvo žinoma katastrofiškai mažai. Vis tik šviežias įrašas testinio paketo GLBenchmark duomenų bazėje praktiškai pašalina šį nesusipratimą.

Taigi planšetinis kompiuteris Galaxy Tab 3 10.1 gaus Intel Atom Z2560 procesorių su dviem skaičiavimų branduoliais ir 1,6 GHz taktiniu dažniu, palaikys technologiją Hyper-Threading, jame bus įdiegta integruota grafika PowerVR SGX 544 MP2, kuris veiks 400 MHz taktiniu dažniu.

10.1“ įstrižainės ekrano raiška sudarys 1280 x 800 taškų, bus įdiegta operacinė sistema Android 4.2.2 Jelly Bean. Galima priminti, kad kiek anksčiau pranešimas apie šį planšetinį kompiuterį pasirodė testinio paketo AnTuTu duomenų bazėje – Galaxy Tab 3 surinko 24616 balų. Tuomet iš produktyvumo lygio buvo padaryta išvada, kad turėsime reikalų su keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 600 arba aštuonių branduolių Samsung Exynos 5 Octa, tačiau dabar aiškėja, kad Samsung vis tik bandys pasikliauti Intel procesorių suteikiamais privalumais.

Vienas komentaras

  1. elze parašė:

    Skamba neblogai, manau ir kaina bus gera 🙂


Kitos kategorijos naujienos