Google pasamdė LucasArts veteraną į vyriausiojo žaidimų dizainerio postą


Niekam ne paslaptis, kad kompanijos Google verslas apima daugelį sferų – tai ne tik paieškos sistemos, tačiau ir operacinės sistemos, naršyklės, planšetiniai kompiuteriai, bepiločiai automobiliai ir t.t. Sprendžiant iš paskutinės naujienos, kurią publikavo puslapis TechCrunch, paieškos gigantas ruošiasi daugiau dėmesio skirti žaidimų industrijai. Neseniai jos specialistų gretas papildė jau uždarytos studijos LucasArts veteranas Noah Falstein. Pastarasis buvo paskirtas vyriausiuoju žaidimų dizaineriu.

Noah-Falstein

Noah Falstein žaidimų industrijoje darbuojasi dar nuo 1980 metų. Kelių dešimtmečių laikotarpiu jis buvo vienas iš svarbiausių LucasArts žmonių, kurie prisidėjo prie serijų Monkey Island, Indiana Jones, Maniac Mansion, taip pat žaidimo Loom. Vėliau jis darbavosi kompanijose 3DO ir Dreamworks Interactive. Taip pat Noah Falstein dalyvavo tokių žaidimų kūrime kaip AquaNox 2, Total Annihilation ir Alan Wake, taigi patirties žaidimų sferoje jam tikrai netrūksta.

Korporacija Google kol kas apsigaubė tylos siena ir neišduoda, kodėl kompanijai prireikė garsaus žaidimų dizainerio. Žinoma, ilgai paslapties išlaikyti nepavyks, taigi lieka tik šiek tiek palaukti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos