GTA 5 žaidimų konferencijoje E3 2013 nepasirodys?


Kompanijos Rockstar ir Take-Two nusprendė daug dėmesio būsimai žaidimų konferencijai E3 2013 neskirti, praneša puslapis Examiner. Kompanijų atstovai teigia  kad renginyje nereikia tikėtis pamatyti Grand Theft Auto 5, The Bureau: XCOM Declassified, WWE 2K14 ir kitų projektų, kurie ruošiami tarp Rockstar pavaldžių studijų sienų.

Kompanijos Take-Two vadovas Karl Slatoff išplatino štai tokį pranešimą: „Vietoj apsilankymo būsimoje konferencijoje Rockstar Games ir 2K nusprendė sukoncentruoti pajėgas ties eile kitų renginių, kurie įvyks 2013 metų pavasarį ir vasarą. Antra vertus,  Take-Two komanda vis tik dalyvaus E3 2013, ir mes su nekantrumu laukiame lankytojų“.

Mes mylime parodą E3 ir dalyvaujame joje tik tada, kai matome, jog visame tame yra prasmės. Tai puiki vieta susirinkti visiems industrijos žaidėjams, ir mes visapusiškai palaikome šį renginį. Tiesiog šiais metais apsilankymas E3 mums nėra toks svarbus“, – pareiškė Karl Slatoff.

Žaidimo Grand Theft Auto 5 (GTA 5) pasirodymas suplanuotas 2013 metų rugsėjo 17 d., jį garantuotai gaus žaidimų konsolių XBOX 360 ir PS3 savininkai, tuo tarpu iš Rockstar Games partnerių, tokių kaip Amazon, žinoma, kad ruošiama ir PC versija, nors kūrėjai niekaip to oficialiai nenori pripažinti ir viešai pasakyti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos