GeForce GTX Titan savo populiarumu aplenkė GeForce GTX 690


Tarp kompiuterinių žaidimų gerbėjų yra savotiška religinė grupė, kuri beatodairiškai myli vaizdo plokštes su vienu GPU ir nuoširdžiai džiaugėsi, pasirodžius prekyboje GeForce GTX Titan su didžiuliu grafiniu procesoriumi GK110 – „tikrojo“ flagmano, o ne kompromisinio produkto GeForce GTX 680 arba „idėjiškai nekorektiško“ tame GeForce GTX 690.

GTX-Titan

Kompanija nVidia ataskaitinės konferencijos metu buvo paminėjusi apie GeForce GTX Titan neblogus pasiekimus, kukliai pranešusi, kad šis grafinis sprendimas iki šiol išperkamas iki paskutinio vieneto. Kompanijos pajamos iš vaizdo plokščių pardavimų per metus užaugo 24%, o tai leido šių metų I ketvirtyje netgi padidinti rinkos dalį grafinių adapterių rinkoje iki 18% (nors AMD su 20.2% taip ir nebuvo aplenkta).

Puslapis PC Gamer praneša, kad kompanijos nVidia atstovai neseniai prisipažino, jog faktinis parduotų vaizdo plokščių GeForce GTX Titan tiražas jau viršijo GeForce GTX 690 rodiklius. Priminsime, kad dviejų GPU atstovas rinkoje yra ilgiau nei metus, tuo tarpu GeForce GTX Titan pardavimai prasidėjo tik prieš trejetą mėnesių. Tai leidžia kalbėti apie tai, kad „teisingas flagmanas“ surado žymiai daugiau gerbėjų, nei kelis grafinius procesorius turintis „kompromisas“.

Tokie nVidia teiginiai leidžia manyti, jog šiek tiek „apipjaustytas“ GTX Titan variantas GeForce GTX 780 pavidalu turi visus šansus surasti pirkėją. Priminsime, kad GTX 780 debiutas turi įvykti gegužės 23 d., t.y. jau rytoj.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos