GeForce GTX 780 kaina bus labai artima GeForce GTX Titan


Šių metų gegužės mėnesio pabaigoje, jei tikėti anksčiau pasirodžiusiais gandais, kompanija nVidia pristatys vaizdo plokštę GeForce GTX 780, kuri anksčiau buvo žinoma sąlyginiu pavadinimu „GeForce GTX Titan LE“. Nuo savo vyresniojo „brolio“ naujasis sprendimas skirsis mažesniu CUDA branduolių skaičiumi („tik“ 2496) ir 5 GB GDDR5 operatyvios atminties, o taip pat 320 bitų magistrale. Dabar rinkoje esantį GeForce GTX 680 naujoji vaizdo plokštė turėtų lenkti maždaug 30%. Manoma, kad ir GeForce GTX 780 kaina bus labiau humaniška: prognozuojama, kad ji bus nustatyta $499-599 diapazone.

gtx780

Vis tik švedų puslapis SweClockers praneša, kad realybė bus kiek rūstesnė, nei manyta anksčiau – GeForce GTX 780 savo kaina labiau prilygs dabartiniam flagmanui GeForce GTX Titan. Kitais žodžiais tariant, net ir apie $599 (~ 1600 lt) kainą teks pamiršti. Deja, šaltinis kol kas neįvardija tikslios naujo grafinio adapterio kainos – arba norima malonumą ištempti, arba nVidia viduje vyksta intensyvūs darbai, ieškant tinkamo kainos diapazono. Reikia pažymėti, kad šaltinis GeForce GTX 780 laukia pasirodant birželio mėnesio pradžioje arba gegužės mėnesio pabaigoje.

nVidia partneriai galės sukurti savas GeForce GTX 780 modifikacijas, o ne tik tenkintis išskirtinai etaloniniu dizainu. Šis aspektas tam tikra dalimi gali pateisinti nemažą vaizdo plokštės kainą entuziastų akyse. Savo ruožtu, mažesnį biudžetą turintys vartotojai ir toliau turės tenkintis pigesniais sprendimais, o norintys pigesnių naujienų, apskritai turės laukti šių metų pabaigos arba net 2014 metų pradžios.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos