Haswell procesoriai 1,5 karto pailgins nešiojamų kompiuterių baterijų darbo laiką


Tuo metu, kai konkurentai aktyviai domisi mobilių procesorių plėtra, o iki nuosavos naujos kartos mobilios platformos debiuto lieka visai nedaug laiko, kompanija Intel nusprendė, kad reikia dar kartą priminti visuomenei apie procesorių Haswell privalumus nešiojamų kompiuterių segmente. Eiliniai Intel atstovų pareiškimai buvo užfiksuoti puslapio Computerworld žurnalistų.

Intel-Ultrabook

Lyginant su mobiliais kompiuteriais, sukurtais Ivy Bridge procesorių pagrindu, naujieji sprendimai su Haswell padidins baterijos darbo laiką pusantro karto, teigia Intel atstovai. Už tai reikėtų dėkoti tame tarpe ir integruotam įtampos valdikliui. Laukimo/ramybės būsenoje energijos suvartojimo lygis sumažės net 20 kartų, lyginant su tuo rodikliu, kuris bus demonstruojamas vidutinio aktyvumo metu. Intel tvirtina, jog sumažėjęs energijos suvartojimo lygis niekaip nepakenks naujųjų procesorių spartai.

Ypatingi Haswell modeliai su ne didesniu kaip 7 W TDP lygiu bus naudojami planšetiniuose kompiuteriuose. Kalbant apie baterijos darbo laiką, tokie sprendimai neturėtų nusileisti planšetėms su konkuruojančiais procesoriais, tuo tarpu savo sparta Intel procesoriai turėtų būti taip smarkiai pranašesni, jog vartotojai galės į planšetinius kompiuterius žiūrėti ne tik kaip į informacijos vartojimo įrenginius. Tiesa, čia nepatikslinama, kokį energijos suvartojimo parametrą Intel turi omenyje – TDP ar SDP, kadangi antrasis apibūdina vidutinį ir yra kiek mažesnis už maksimalų, kurį nurodo TDP.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos