Intel Haswell procesorius jau galima rezervuoti eilėje el. parduotuvių


Iki Intel Haswell procesorių oficialaus debiuto rinkoje beliko vos keletą dienų, o atitinkami pasiūlymai jau sutinkami ne tik eBay aukcionuose, tačiau ir kitose Vakarų el. parduotuvėse. Iš pradžių pasirodė procesoriai Core i7-4770 ir Core i7-4770K, kurių kaina buvo, švelniai tariant, šiek tiek padidinta (vis tik ažiotažas eBay išnaudojamas maksimaliai). Daug protingesnę kainą pasiūlė būtent el. parduotuvės, kurios šiuo metu siūlo rezervuoti šešis Intel Haswell procesorius.

Haswell prices

Taigi kalbama apie tokius procesorius, kaip Intel Core i7-4770, i7-4770S, i5-4670, i5-4570, i5-4570S ir i5-4430. Tarp siūlančių šiuos ketvirtos kartos Core modelius yra tokios garsios el. parduotuvės, kaip Amazon ir Rakuten (buvusi buy.com). Būtent paskutiniosios informacija leido sudaryti palyginamąją kainų lentelę, kurioje atsispindi ir Ivy Bridge procesorių kainos jų debiuto metu.

Maksimalus kainos skirtumas tarp atitinkamų modelių sudaro $53, tuo tarpu vidutiniškai Haswell procesoriai yra brangesni maždaug $30. Žinoma, procesoriams viešai pasirodžius prekyboje bei po to, kai juos turės praktiškai visi mažmeninės prekybos taškai, kainos turėtų kristi. Antra vertus, dar kartą galima pastebėti, kad konkurencijos iš AMD pusės nebuvimas kompanijai Intel leidžia nustatyti didesnes kainas, nei to buvo galima tikėtis prieš 2-3 metus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos