Haswell skirtos motininės plokštės jau puikuojasi Japonijos parduotuvėse


Retas naujos kartos Intel procesorių anonsas paskutiniais metais apsieidavo be nesankcionuotos išankstinės procesorių ir motininių plokščių prekybos pradžios. „Partizaninius pardavimus“ praktikavo ne viena užsienio parduotuvė, būdavo platinami netgi OEM kompiuterių gamintojams skirti rinkiniai.

msi_01

Vis tik sprendžiant iš šių dienų atvejų, Intel „cenzūros ranka“ veikia daug efektyviau, nei paskutinius keletą metų. Netgi entuziastingos japonų parduotuvės žada pradėti prekiauti naujos kartos Intel procesoriais tik naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Kai kurios prekyvietės netgi žada surengti pramogines programas prieš naktinius išpardavimus.

msi_02

Įdomu tai, kad kai kuriose japonų parduotuvėse viešai demonstruojamos MSI motininės plokštės su LGA 1150 lizdu, kurios skirtos Haswell procesoriams. Tiesa, kiekvienu atveju motininių plokščių pavadinimai gražiai užklijuoti pačių prekybininkų, tačiau tai netrukdo palyginti dabartines nuotraukas su pasirodžiusiomis anksčiau.

asus_01

Žinoma, pastarųjų sisteminių plokščių dar negalima įsigyti, tačiau jų buvimo parduotuvėse faktas turėtų sušildyti vietos kompiuterių entuziastų širdis. Reikia pažymėti, kad kinų prekybininkai jau pasiruošę pradėti prekiauti ASUS motininėmis plokštėmis su mikroschemų rinkiniais Intel Z87.

Kol kas kalbama tik apie produkcijos reklamą, tačiau bet kokiu atveju tokie faktai tik sustipriną įspūdį, jog Intel Haswell procesorių anonsas jau labai arti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos