Hibridiniai procesoriai AMD Kabini nepalaikys Windows XP


Operacinė sistema Windows XP tapo, ko gero, vienu iš sėkmingiausių kompanijos Microsoft produktų: nežiūrint į tai, kad nuo oficialaus šios operacinės sistemos debiuto momento praėjo daugiau nei 11 metų, Windows XP iki šiol plačiai naudojama visame pasaulyje.

Puslapio w3schools duomenimis, Windows XP įdiegta į 16.4% kompiuterių, o leidžia jai užimti antrąją vietą populiariausių operacinių sistemų reitinge – lyderio pozicijas laiko Windows 7 su 56.4% dalimi. Nors Microsoft neketina nutraukti Windows XP palaikymo iki 2014 metų, kai kurie aparatinės įrangos gamintojai pasiruošę šį žingsnį žengti anksčiau.

Puslapis Fudzilla, nurodydamas savo anoniminius šaltinius, teigia, jog hibridiniai procesoriai AMD Kabini oficialiai Windows XP jau nebepalaiko (bent jau to nedeklaruoja pati kompanija AMD). Tai nereiškia, jog kompiuteris su naujuoju APU negalės dirbti su šia operacine sistema, tačiau apie visų hibridinių procesorių Kabini galimybių palaikymą šiuo atveju galima pamiršti.

Iš palaikomų operacinių sistemų sąrašo taip pat išmesta ir Windows Vista, tačiau šis faktas vargu, ar ką nors suneramins – pastaroji programinė platforma nėra populiari nuo pat jos atsiradimo. Savo ruožtu, Windows 7 ir Windows 8 palaikymas bus įgyvendintas be jokių apribojimų.

Vienas komentaras

  1. Viktoras parašė:

    Jeigu tie XP kur dar ir sukasi tai ant visokiu senienu kaip P4 😀 aisku yra zmoniu prie ju prisirisusiu del vienokiu ar kitokiu priezasciu. taciau si zinia tikriausiai yra bloga tik kokiam 0.05% vartotoju 😀


Kitos kategorijos naujienos