HP unifikuoja nešiojamų kompiuterių dizainą


HP nešiojamų kompiuterių atgimimas prasidės nuo naujų dizaino elementų (juk vartotojas įsimyli akimis?)

HP nešiojamų kompiuterių atgimimas prasidės nuo naujų dizaino elementų (juk vartotojas įsimyli akimis?)

Meg Whitman, tapusi kompanijos HP generaline direktore, savo laiku skundėsi, kad jos tarnybinis nešiojamas kompiuteris yra sunkus, o ir atrodo baisiai. „Kaip tokiu galima naudotis?“ – pasipiktinusi kalbėjo nešiojamų kompiuterių gamintojo vadovė. Nuo to laiko, remiantis HP generalinės direktorės pageidavimu, ploni nešiojami kompiuteriai po truputį įgauna elegantiškų bruožų.

Įvyko savotiška unifikacija, kurios metu pagrindiniai išoriniai elementai buvo suapvalinti. Tai susiję ne tik su ekrano dangčiais ir korpuso apvadais, tačiau netgi klaviatūra bei lietimui jautraus laukelio forma. Kartu reikia pažymėti, jog HP nukopijavo iš Apple idėją suploninti nešiojamo kompiuterio kraštus, o tai sudaro plono korpuso iliuziją.

2013 metais apvalių formų idėją HP įgyvendins praktiškai visuose kompanijos mobiliuose kompiuteriuose. Kompanijos vadovybė mano, kad dėl visų šių pokyčių HP įrenginiai taps atpažįstami (mokslininkų tarpe šiuo atveju vartojamas terminas mimikrija). Dabar vartotojas turės visas galimybes prašyti nešiojamų kompiuterių kaip Apple, tačiau HP, o tai turėtų kainuoti žymiai mažiau nei kompanijos iš Kupertino produkcijos atveju.

HP-Pavilion-11-TouchSmart-Notebook

Per artimiausius mėnesius turėtų pasirodyti nemažai naujienų. Birželio 26 d. bus pradėta prekiauti 11,6“ sensorinį ekraną turinčių nešiojamų kompiuterių HP Pavilion TouchSmart 11 prekyba. Jų kaina prasidės nuo $399, jų pagrindą sudarys AMD Temash hibridiniai procesoriai. Tai gali tapti puikia netbookų pamaina. Šis modelis turės pilną periferinių jungčių rinkinį (tris USB, HDMI, VGA, Ethernet, SD kortelių skaitytuvą), lietimui jautrų laukelį, pilno dydžio klaviatūrą.

Nuotraukoje parodyto HP Envy 14 TouchSmart Ultrabook kaina prasidės nuo $699, o jo pagrindą sudarys, savaime suprantama, Intel platforma, taip pat 1366 x 768 taškų raiškos ekranas. Įdomų tai, kad kaip opciją galima pasirinkti 1600 x 900 taškų ir net 3200 x 1800 taškų ekraną. Tuo pačiu metu pasirodys HP Envy 15 TouchSmart Notebook. Pastarasis jau negali vadintis ultrabooku, kadangi gaus AMD procesorių, tačiau jis ir kainuos daug mažiau – apie $530, o tai gali tapti lemiamu faktoriumi. Antra vertus, Ultrabook‘e bus SSD, tuo tarpu Notebook‘e – HDD. HP Envy 15 pasirodys birželio 5 d.

HP Envy 14 TouchSmart Ultrabook

Galiausiai birželio 5 d. bus išleisti „suapvalinti“ 15“ ir 17“ ekraną turintys Envy 15 ir Envy 17. Jie bus gana sunkūs, stori ir be sensorinių ekranų. 17“ nešiojamų kompiuterių kaina prasidės nuo $699, tačiau čia konfigūracija numato jau nVidia diskretinę vaizdo plokštę bei daug ką kita, kas netelpa ultrabookuose.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos