HTC atsisako planų išleisti didelę planšetę su Windows RT


HTC elgsis kaip ir konkurentai - su Windows RT didelių planšečių rinkoje nedraugaus

Kompanija HTC elgsis kaip ir konkurentai – su Windows RT didelių planšečių rinkoje nedraugaus

Planšetinių kompiuterių su operacine sistema Windows RT žemo populiarumo priežastys yra akivaizdžios: tai ir neišplėtota programinė ekosistema, taip pat gana aukštos tokių planšečių kainos.

Kompanija Microsoft nusprendė kovoti su viena iš šių priežasčių gana originaliu būdu: ji šiek tiek sumažino savo operacinės sistemos kainą, o taip pat leido planšetinių kompiuterių gamintojams kurti sprendimus, kurių ekrano įstrižainė sudarytų apie 7“. Mažos planšetės turėtų būti pigesnės nei didelės, ir tai turėtų leisti padidinti Windows RT populiarumą.

Naujienų agentūra Bloomberg, remdamasi savo anoniminiais šaltiniais, praneša, kad kompanija HTC atsisakė ketinimų išleisti Windows planšetinį kompiuterį, kurio ekrano įstrižainė sudarytų apie 12“. Visų pirma, tokiu atveju mobilus įrenginys būtų gana brangus, tuo tarpu Windows RT produktų paklausa ir toliau išlieka pasibaisėtina. Antra vertus, tai nesutrukdys HTC rugsėjo – spalio mėnesį pristatyti 7“ planšetinį kompiuterį su minėta Microsoft programine platforma. Naujuosius sprendimus HTC aprūpins kompanijos Qualcomm procesoriais.

Šių metų rudenį taip pat bus išleistas ir naujas HTC planšetinis kompiuteris su 7“ ekranu ir operacine sistema Android. Akivaizdu, jog jei Windows RT ir gaus kažkokį pripažinimą, tai jai bus lemta gyventi tik kompaktiškų planšečių segmente.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos