HTC M4 bus flagmano HTC One mažesnė ir paprastesnė kopija


Sprendžiant iš informacijos, kurią publikavo puslapis PhoneArena, naujasis vidutinio lygio HTC išmanusis – M4 – savo išore bus identiškas dabartiniam flagmanui HTC One, tačiau gaus mažesnės įstrižainės ekraną, o taip pat paprastesnę aparatinę įrangą. Matyt, HTC nusprendė perimti konkurento Samsung propaguojamą praktiką, kai iš pradžių išleidžiamas išmanusis telefonas flagmanas, o vėliau pasirodo ir tiksli kopija (ar ne visa jų serija), kuri skirta ne tokį didelį finansinį biudžetą turintiems vartotojams.

HTC One_Silver

Paskutiniai duomenimis, išmanusis telefonas HTC M4 gaus 4,3“ įstrižainės sensorinį ekraną su 1280 x 720 taškų raiška, 2 GB operatyvios atminties ir 16 GB integruotą duomenų kaupiklį, LTE modemą ir operacinę sistemą Android 4.2 Jelly Bean. Vietoj 4 branduolių Snapdragon 600 procesoriaus bus panaudotas 2 branduolių sprendimas, tuo tarpu nekeičiamo akumuliatoriaus talpa bus sumažinta iki 1700 mAh.

Išmaniojo telefono HTC M4 pasirodymas, spėjama, įvyks šio ketvirčio pabaigoje, t.y. birželio mėnesio antroje pusėje. Tiesa, kalbama, kad mobilus įrenginys rinkoje pasirodys su kitu pavadinimu, kuriame, kaip galima spėti, atsispindės ir flagmaniškas prieskonis, pavyzdžiui, HTC One mini.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos