HTC One su „grynakrauju“ Google Android pasirodys šią vasarą


Dar visai neseniai buvo pradėta kalbėti apie tai, kad kompanija HTC planuoja išleisti savo dabartinį išmanųjį telefoną HTC One be firminės vartotojo sąsajos Sense. Iš pradžių pasklidusi informacija buvo labiau gandų lygio, tačiau dabar portalo CNet žurnalistai, remdamiesi savais šaltiniais, praneša, jog HTC iš tikrųjų ketina pristatyti HTC One su „grynakrauju“ Android šią vasarą. Deja, apie tikslią datą kol kas nekalbama.

htc-one-google-edition

Ekspertų teigimu, kompanija HTC labai daug tikisi iš vartotojo sąsajos Sense, kadangi ši leidžia išsiskirti iš konkurentų produkcijos, kuri naudoja operacinę sistemą Android. Antra vertus, pagrindinių konkurentų dalyvavimas Nexus programoje (pavyzdžiui, LG), taip pat Samsung sprendimas išleisti savo flagmaną Galaxy S4 su „pliku“ Android privertė taivaniečių kompaniją šiek tiek peržiūrėti savo poziciją.

Galima priminti, kad kompanijai HTC pavyko parduoti 5 mln. išmaniųjų telefonų HTC One, kurių debiutas rinkoje įvyko šių metų kovo mėnesio pabaigoje. Pastarasis rezultatas yra ypač geras, atsižvelgiant į labai prastus I ketvirčio finansinius rezultatus. Tiesa, toks HTC sprendimas privers dalį gamybinių pajėgumų nukreipti kita linkme, imtis kitokio pozicionavimo ir t.t., o tai papildomi kaštai. Antra vertus, tokių „Google Edition“ versijų atnaujinimas vyks sparčiau, kadangi nereikės laukti, kol gamintojas pratestuos naujausią Android versijos suderinamumą su firmine HTC Sense sąsaja.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos