HTC ruošia planšetinius kompiuterius su Windows RT ir Snapdragon 800


htc r7 windows rt

HTC ruošia planšetinį kompiuterį su Windows RT, kurios visi kiti bando atsisakyti (GSMArena.com nuotrauka)

Kol kompanija Acer kritikuoja operacinę sistemą Windows RT ir neketina jos naudoti savo naujuose planšetiniuose kompiuteriuose, kita Taivano kompanija juda visiškai priešinga kryptimi. HTC vardas šiuo metu asocijuojasi pagrinde su išmaniuoju telefonu HTC One. Savo ruožtu, kompanija ketina išleisti iš kartu du planšetinius kompiuterius su operacine sistema Windows RT.

Vienas iš variantų gaus 7“ įstrižainės ekraną, tuo tarpu kitas visai ne 10“, o visus 12“. Modeliai šiuo metu žinomi kaip HTC R7 ir R12, tuo tarpu aparatinės platformos pagrindą sudarys ARM procesoriai. Įdomiausia, kai tai bus naujausi Qualcomm flagmanai Snapdragon 800, kurie išmaniesiems telefonams nelabai tinkami dėl per didelio energijos suvartojimo lygio. Planšetiniams kompiuteriams 4 branduoliai su Cortex-A15 architektūra, 2,3 GHz dažniu ir Adreno 330 grafika bus kur kas reikalingesni ir naudingesni.

Kalbant apie HTC R7, minimas 1920 x 1080 taškų raiškos ekranas, tuo tarpu R12 kraštinių santykis sudarys 4:3, o raiška sieks 2048 х 1536. Taip pat minima ir pagrindinė 13 MP raiškos kamera. Šiais dviem planšetiniais kompiuteriais HTC neketina, kadangi dar ruošia modelių su Windows 8. Pastarieji planšetiniai kompiuteriai vadinsis W7 ir W12, tuo tarpu aparatinės platformos pagrindą sudarys x86 architektūros procesoriai. Pranešama, kad R7 ir R12 turėtų debiutuoti šių metų spalio 13 d., tad iki to laiko daug kas gali pasikeisti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos