Intel kainininke atsirado paslaptingi procesoriai Celeron M


Nėra prasmės aiškinti, ko iš kompanijos Intel šiomis dienomis laukia jos gerbėjai – tai oficialaus procesorių su Haswell mikroarchitektūra anonso. Vis tik kol paroda Computex 2013 neįtraukė mūsų į informacinius verpetus, kompanija Intel nusprendė be didelio triukšmo oficialiame kainininke patalpinti informaciją apie paslaptingus Celeron M modelius. Pastaruosius pastebėjo žurnalistai iš puslapio CPU World.

Reikėtų pradėti nuo to, jog šie procesoriai turi numeraciją, kuri būdinga Atom procesoriams: N2910 (1.6 GHz), N2810 (2.0 GHz) ir N2805 (1.46 GHz). Visi trys modeliai gaminami, naudojant 22 nm technologiją, turi ypač nedidelį TDP lygį, tačiau nepalaiko Hyper-Threading technologijos.

intelpricelist

Įdomu tai, kad Celeron M N2910 turi 4 branduolius ir 2 MB spartinančios atminties, tuo tarpu kiti du procesoriai – du branduolius ir 1 MB spartinančios atminties. Praktiškai nesiskiria iš kainų politika – visi trys procesoriai kainuoja $132, o tai yra gana didelis antkainis, lyginant su Atom procesoriais.

Galima spėti, jog naujieji Celeron M priklauso ValleyView-M šeimos atstovams, tuo tarpu naujo vardo priskyrimas yra Intel plano dalis, siekiant pakelti Silvermont architektūros atstovų statusą vartotojų akyse (kaip žinia, Atom modeliai vis dar asocijuojasi su negreitais sprendimais, kurie buvo verti naudojimui tik netbookuose). Iš kitų Intel procesorių kainininko pokyčių galima paminėti atpigusį Core i5-3330S (2.7 GHz)(nuo $182 iki $177). Kitose pozicijose pasikeitimų nėra.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos