iOS žaidimai atneša daugiau pelno, nei projektai mobilioms konsolėms


Daugybė analitikų ir ekspertų jau seniai pranašavo, jog išmaniesiems telefonams skirti žaidimai kelia didelį pavojų tokiems mobiliems įrenginiams, kaip Nintendo 3DS ir Sony PlayStation Vita. Remiantis kompanijos App Annie atliktu tyrimu, grėsmė tapo realybe jau 2013 m. I ketvirtyje: iOS žaidimams vartotojai išleido daugiau pinigų nei išvardintoms mobilioms konsolėms.

gaming-decline-130517

Pateiktame grafike matyti duomenys, kurie apima paskutinius du ketvirčius. Remiantis pateikta informacija, šiemet mobilių konsolių žaidimų pardavimai smuktelėjo labai smarkiai. Šį nuosmukį iš dalies galima paaiškinti ir sezoniniu pardavimų svyravimu, kadangi prieš Kalėdas pardavimai visuomet didesni. Antra vertus, tai visai nesutrukdė iOS ir Android skirtų žaidimų pardavimams, kurie savo padėtį 2013 m. I ketvirtyje pagerino dar labiau. Sprendžiant iš augimo dinamikos, II ketvirtyje Android žaidimai taip pat aplenks mobilias konsoles, kaip tai jau padarė iOS platforma.

Reikia pažymėti, kad pirminis Nintendo 3DS ir PS Vita žaidimų pardavimų lygis buvo netgi mažesnis, nei praėjusios kartos žaidimų konsolėms. Atsižvelgiant į aukštą PS Vista ir naujos kartos Sony Playstation 4 integracijos lygį, bus labai įdomu pažiūrėti, ar padidės žaidimų pardavimai po Sony naujienos debiuto prekyboje, kuris laukiamas 2013 metų pabaigoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos