iOS 7 gaus vartotojo sąsają su „labai plokščiu“ dizainu


Jony Ive (centre) renginyje, kuriame pristatomas išmanusis telefonas iPhone 5

Jony Ive (centre) renginyje, kuriame pristatomas išmanusis telefonas iPhone 5

Tapo žinomos kai kurios detalės apie būsimą Apple operacinę sistemą iOS 7, kurios kūrimą kuruoja vyriausiasis kompanijos dizaineris Jony Ive. Remiantis informacija, kurią pateikia puslapis 9to5Mac, nurodydamas patikimus šaltinius, kita Apple mobilios programinės platformos versija gana smarkiai skirsis nuo tos, kurią mes matome dabar. Teigiama, kad dings visi spindesiai ir blizgesiai, taip pat turėtų nelikti ir skevomorfizmo požymių, kai realūs daiktai imituojami kaip virtualūs.

Be to, šaltinio teigimu, operacinės sistemos iOS 7 kūrėjai stengiasi integruoti į vartotojo sąsają kuo daugiau greito informacijos gavimo galimybių, tuo tarpu pati operacinė sistema privalo išlikti kuo paprastesnė, kad ja galėtų lengvai pasinaudoti ir iOS nenaudoję vartotojai. Pranešama, jog svarstoma idėja pridėta iš kairės ir dešinės pusės išslenkančią įrankių juostą, o tai turėtų būti patogu gauti informaciją apie kol kas nežinomą informaciją, kurią vartotojai norėtų gauti labai greitai.

Iš esmės, būsimos iOS 7 vartotojo sąsaja, kaip teigiama, turėtų tapti labai „plokščia“, kaip tą galima matyti dabartinėje Microsoft operacinėje sistemoje Windows Phone. Taip pat neatmetama galimybė, jog ikonos užduočių perjungimo srityje bus pakeistos į ekrano aplikacijų eskizus. Tiesa, tie patys šaltiniai kalba, jog dėl gana nemažų pasikeitimų iOS 7 gali šiek tiek vėluoti.

wp8-ui

Windows Phone 8 Modern UI vartotojo sąsaja

Vienas komentaras

  1. Saulius parašė:

    Nu ka laukiam dar vieno teismu maratonu, is mikrosoft puses prie apple 😀


Kitos kategorijos naujienos