iPhone gaus didesnį ekraną tik 2014 metais


Konkurentų veikla šioje sferoje ir analitikų klausimai buvo tokie įkyrūs, kad Apple generaliniam direktoriui nepavyko išvengti diskusijos, kurioje buvo kalbama apie galimybę išleisti išmanųjį telefoną su didesniu ekranu. Ketvirčio ataskaitinėje konferencijoje Tim Cook leido suprasti, kad ekrano didinimas kol kas verčia daryti per daug kompromisų, ir kol jie nebus pašalinti, kompanija nesiryš išleisti telefono – „peraugėlio“.

iphone5-with-earphones

Vis tik leidinys Financial Post, kuris remiasi analitikų iš kompanijos Jefferies komentarais, yra įsitikinęs, kad kompanija Apple pasinaudos savo išmaniojo telefono ekrano įstrižainės padidinimo galimybe, ir tai padarys 2014 metais. Kitais žodžiais tariant, iPhone 6 turėtų gauti didesnį sensorinį ekraną, tuo tarpu artimiausias naujokas – iPhone 5S – turės tenkintis 4“ įstrižainės ekranu, kaip ir dabartinis sprendimas iPhone 5.

Taip vadinamas iPhone 5S, kuris turėtų būti išleistas šių metų rudenį, ekspertų iš kompanijos Jefferies teigimu, gaus galingesnį procesorių ir patobulintą kamerą, o taip pat platesnę įvairių spalvų korpusų gamą. Pastaroji naujovė anksčiau buvo priskiriama tik biudžetiniams iPhone modeliams su plastikiniu korpusu, tačiau dabar analitikai prognozuoja, kad pigiais sprendimais „spalvotumas“ neapsiribos. Savo ruožtu, iPhone 6 turėtų būti pristatytas kitų metų vasarą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos