Ivy Bridge įveikė 7.2 GHz ribą su visais keturiais branduoliais


Už lango pagaliau pasirodė tikras pavasaris, tačiau atėjusi šiluma kompiuterių spartintojus privertė ne nusiminti, tačiau nudžiugti – pasiekta dar viena, nors ir nedidelė, tačiau pergalė. Dar balandžio mėnesį australų entuziastai pranešė, jog pasitelkė skystą azotą privertė Intel Core i7-3770K procesorių su visais keturiais aktyviais branduoliais veiki 7186 MHz taktiniu dažniu.

Dabar programos CPU-Z duomenų bazėje galima aptikti naują rezultatą, kuris šiuo metu yra rekordinis – 7208 MHz, o pasiektas jis buvo tų pačių australų spartinimo entuziastų Mad222 ir John222. Apie eksperimento sąlygas galima pasakyti tik tiek, jog buvo naudota ta pati motininė plokštė Gigabyte GA-Z77X-UP7, 4GB talpos operatyvios atminties modulis įspūdingu 114.42 MHz baziniu taktiniu dažniu (CL= 9-8-8-22), tuo tarpu įtampa buvo padidinta, lyginant su ankstesniu (1.872 V) pasiekimu.

ivy-oc-7200-mhz-cpu-z

Be viso kito reikia pabrėžti, kad keturi branduoliai ir toliau išliko aktyvūs, nors technologija Hyper-Threading ir buvo atjungta. Rezultatas dar nepateko į HWBot reitingą, tačiau toks rezultatas šiam procesoriaus modeliui ir Ivy Bridge šeimai apskritai yra naujas pasaulio rekordas. Reikia tikėtis, kad entuziastai nesustos ties pasiektomis aukštumomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos