JAV gali apmokestinti kompiuterinius žaidimus su smurto scenomis


JAV viceprezidentą Joe Biden labiau neramina PC žaidimai, o ne realių ginklų legali prekyba

JAV viceprezidentą Joe Biden labiau neramina PC žaidimai, o ne realių ginklų laisva prekyba

Gana įdomi informacija mus pasiekė iš už anapus Atlanto: JAV viceprezidentas Džo Baidenas prisipažino, jog egzistuoja galimybė papildomai apmokestinti įvairų media turinį, kuriame vaizduojamas smurtas, tame tarpe – ir kompiuterinius bei video žaidimus.

Pirmadienio vakarą įvyko susitikimas, kuriame dalyvavo JAV viceprezidentas Džo Baidenas, Baltųjų rūmų religinių ir geros kaimynystės tarnybos vadovė Melisa Rodžers ir viceprezidento tarnybos vadovas Briusas Rydas, taip pat kai kurių religinių organizacijų atstovai. Tarp jų buvo galima sutikti Frankliną Gremą (gerai žinomo evangelikų pastoriaus Gilo Gremo sūnus) ir Baretą Djuką (Etinės ir religinės laisvės komisijos viceprezidentas).

Franklinas Gremas pasiūlė JAV viceprezidentui peržiūrėti galimybę papildomai apmokestinti media turinio, kuriame vaizduojamos smurto scenos, gamintojus. Minėtas turinys šiuo metu žymimas tam tikrais suaugusiųjų reitingais. Surinktos lėšos, evangelijos propaguotojo teigimu, galės būti perduotos fondams ir organizacijoms, kurios padeda nuo smurto nukentėjusioms šeimoms.

Į tokį pasiūlymą Džo Baidenas atsakė, kad „valstybė neturi kliūčių šios galimybės realizacijai – juridinių barjerų tokio mokesčio įvedimui nėra“. Tiesa, šiuo metu papildomų komentarų šia tema žurnalistai iš atitinkamų institucijų atstovų negavo. Susitikimo metu JAV viceprezidentas atsakė, kad veiksmų planavimui būtina turėti rankose visapusiškai atliktus problemos tyrimų rezultatus. Visa tai turėtų paruošta panašiai, kaip ir savo laiku buvo pateikta atitinkama medžiaga, rodanti rūkymo žalą žmogaus sveikatai.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos