Kinų išmaniųjų telefonų gamintojai netiki Windows Phone


Tuo metu, kai kompanija Nokia rodo tam tikrą progresą, kalbant apie išmaniųjų telefonų Lumia su operacine sistema Windows Phone pardavimus, kiti OEM gamintojai, įskaitant HTC, Samsung ir ZTE, kol kas labai atsargiai kalba apie išmaniųjų telefonų su Microsoft mobilia platforma tiekimo didinimą.

huawei-ascend-w2

Remiantis kinų puslapio WPDang, kurį cituoja portalas Gizmodo, turimais duomenimis, tokios kompanijos kaip Huawei, ZTE ir Lenovo, mano, kad 2013 metais nedera skubėti su išmaniųjų telefonų su Windows Phone gamybos dindimu. Kai kurie ekspertai tikina, kad problema gali slypėti ne tokiuose geruose santykiuose su Microsoft, kokiais gali pasigirti suomių kompanija Nokia.

Kinų korporacija Huawei, šaltinių teigimu, šiemet tieks  tik vieną išmanųjį telefoną su Windows Phone – Ascend W2, tuo tarpu kita kompanija – ZTE – apskritai susilaikys nuo tokio sprendimo iki pat šių metų pabaigos. Šiuo metu ZTE yra susikoncentravusi į biudžetinį segmentą, kuriame dabar konkuruoja Ascend W1, HTC 8S ir Lumia išmanieji telefonai. Kalbant apie trečią kinų kompaniją Lenovo, kol kas girdimi tik gandai apie ruošiamą Windows Phone išmanųjį telefoną, tačiau iki praktinių dalykų nepasistūmėta.

Bet kokiu atveju, šiandien absoliuti dauguma ekspertų ir analitikų pažymi, kad labai daug lems Microsoft bendravimo su partneriais ir taikomos kainodaros politika, o kartu ir situacija rinkoje, kurioje dabar karaliauja gamintojams daug mažiau nei Windows Phone kainuojanti Android.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos