Kitas Apple išmanusis telefonas vadinsis ne iPhone 5S, o iPhone 6?


Visai tikėtina, kad Apple išmaniųjų telefonų pavadinimų priskyrimo sistema šiemet gali būti pakeista. Šiuo metu turime nerašytą tradiciją, kad po modelio su skaitmenine reikšme pasirodo kitas, kuris turi raidę „S“. Taip nutiko iPhone 3G atveju, kai jį pakeitė iPhone 3GS, vėliau turėjo iPhone 4 ir iPhone 4S, tuo tarpu šiemet, jei laikytis šios taisyklės, turėtume sulaukti iPhone 5S. Antra vertus, britų puslapis Stuff.tv tvirtina, kad kita Apple išmaniojo telefono versija, kurią pamatysime šį rudenį, vadinsis iPhone 6.

Apple-iPhone-6-next

Kad šie teiginiai laužti ne iš piršto, šaltinis publikavo britų operatoriaus vidinės dokumentacijos iškarpą, kurioje minimas išmanusis telefonas 4G iPhone 6. Taigi po tokios informacijos auga viltys, kad šiemet sulauksime ne šiek tiek modifikuotos iPhone 5 versijos, kuris vadinsis iPhone 5S, o naujojo modelio, kuris turi žymiai skirtis nuo savo pirmtako.

Atsižvelgiant į tai, kad naujos išmaniojo telefono versijos ekrano įstrižainė vargu ar keisis, pakeitimų reikėtų laukti dizaine ir funkcionalume. Anot gandų, naujasis iPhone 6 gaus 4 branduolių procesorių, daug kokybiškesne kamera, didesniu operatyvios atminties kiekiu. Naujokas turėtų gauti operacinę sistemą iOS 7, kuri, anot neoficialių šaltinių, bus gana rimtas mobilios platformos atnaujinimas.

Bet kokiu atveju, būsimas Apple išmanusis telefonas turėtų būti pristatytas rugsėjo mėnesį. Kartu su juo, anot gandų, gali pasirodyti ir biudžetinis iPhone sprendimas, apie kurį įvairūs analitikai ir ekspertai kalba be perstojo.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos