Kompaniją HP džiugina Android mobilių įrenginių pasiekimai


Ilgą laiką kompanija HP buvo strateginiu Microsoft partneriu, tačiau rinkoje pasirodžius planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams leido HP žiūrėti į operacinės sistemos pasirinkimą savo produktams daug plačiau. Tam reikalui prieš keletą metų netgi buvo įsigyta kompanija Palm, kurios palikimas WebOS pavidalu buvo išbandytas planšetėse HP TouchPad. Pastaroji, deja, patyrė fiasko ir greitai buvo pašalinta iš prekybos, o pati operacinė sistema buvo atiduota atviro kodo bendruomenei.

Kompanijos Hewlett-Packard generalinė direktorė Meg Whitman

Kompanijos Hewlett-Packard generalinė direktorė Meg Whitman

Naujoji HP vadovybė su generaline direktore Meg Whitman priešakyje vis tik nusprendė, kad reikia dar kartą nerti į planšetinių kompiuterių ir įrenginių – transformerių rinką, tačiau tam reikalui pasinaudoti operacine sistema Android. Bent jau apie tai galima spręsti iš planšetinio kompiuterio HP Slate 7 ir hibridinio įrenginio SlateBook 10 x2 premjeros.

Kalbėdama apie pasibaigusio ketvirčio rezultatus, HP vadovė išreiškė įsitikinimą, kad daugybės platformų naudojimas leis kompanijai greičiau išleisti tuos įrenginius, kurių reikalauja vartotojai. Buvo kalbama ne tik apie programines platformas, tačiau ir apie įrenginių formatus, o taip pat procesorių architektūras.

Neseniai pasirodęs planšetinis kompiuteris HP Slate 7 su Android yra gana populiarus, prisipažino HP generalinė direktorė. Jis leis kompiuterių gigantui prasiskverbti į tą kainų nišą, kurioje šios kompanijos anksčiau nebuvo. Meg Whitman tvirtina, jog geri produktai su teisinga kaina visąlaik bus paklausūs, net jei jų koncepcija ne visuomet susijusi su tradiciniu HP įvaizdžiu. Operacinė sistema Android šiuo atveju kompanijai labai padeda. Žinoma, kompiuterių gigantas operacinės sistemos Windows atsisakyti taip pat neketina, tačiau tikėtina, kad HP asortimente įrenginių su Android bus daug daugiau, nei yra dabar.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos