Telefono Lenovo P780 reklamai pasikviesta NBA žvaigždė Kobe Bryant


Kompanija Lenovo pradėjo ruoštis savo būsimo išmaniojo telefono P780 reklaminei kampanijai. Ruošiamasi tikrai rimtai: pasikviesta viena iš NBA žvaigždžių Kobe Bryant, kuris reklaminiame klipe žaidžia tiek su kamuoliu, tiek ir su naujuoju Lenovo P780. Aišku, detalių krepšininkas neatskleidžia, tačiau intriguoja šūkiu: „Pasiruošę naujam išmaniųjų telefonų stiliui? Pasitikite Lenovo…“

kobe-p780

Be reklaminio vaizdo klipo kinų kompanija savo socialinio tinklo Weibo (kiniškasis Twitter analogas) paskyroje publikavo keletą detalių apie naują mobilų įrenginį. Pažymimas 5,0“ įstrižainės ekranas ir įspūdingos talpos – 4000 mAh – akumuliatorius. Tokie parametrai tikrai solidūs, netgi lyginant su ankstesniu Android modeliu Lenovo P770, kuris gali pasigirti 4,5“ ekranu ir 3500 mAh talpos baterija.

Aišku, nuo kompanijos neatsiliko ir neoficialūs šaltiniai. Pavyzdžiui, teigiama, jog naujojo išmaniojo telefono storis sudarys 9,9 mm, tuo tarpu sensorinis ekranas galės atpažinti prisilietimą ne tik „plikais“ pirštais, tačiau ir pirštinėmis bei specialiu rašikliu (kaip Nokia Lumia 920 ir Lumia 820, Huawei Ascend Mate ir Ascend P2 atveju).

Spėjama, kad ekrano raiška sudarys HD 720p, aparatinės platformos pagrindą sudarys 4 branduolių procesorius MediaTek MT6589 su Cortex-A7 architektūra. Be to, numatytas ir dviejų SIM kortelių palaikymas. Prognozuojama, kad Lenovo P780 rinkoje pasirodys gegužės mėnesio pabaigoje.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos