Ruošiamas LG LS980 su Ful HD ekranu ir Snapdragon 800


woman-shows-lg-optimus-g-pro

Kaip jau žinoma, aukščiausios klasės išmanusis telefonas LG Optimus G Pro, apie kurį pradėta kalbėti dar parodos MWC 2013 metu, turėtų pasirodyti amerikiečių mobiliojo ryšio AT&T asortimente artimiausiomis dienomis.

Vis tik neatmetama galimybė, jog vėliau šį korėjiečių flagmaną gaus ir kitas operatorius – Sprint, kurio puslapyje sušmėžavo įrašai apie modelį LG LS980 (variantas, skirtas AT&T, vadinasi E980), anksčiau pastebėtą Bluetooth SIG dokumentacijoje.

Kalbant apie LG LS980 charakteristikas, pranešama, jog šis išmanusis telefonas gaus Full HD (1920×1080) ekraną (prognozuojama, kad 5,5“ įstrižainės), taip pat operacinę sistemą Android 4.2.2 Jelly Bean.

Įdomiausia yra tai, kad minimas naujausias procesorius Qualcomm Snapdragon 800 (M8974) vietoj anksčiau minėto Snapdragon 600 dabartiniame LG Optimus G Pro variante. Jei tai nėra klaida, galima sakyti, kad Sprint skirtas modelis bus daug galingesnis nei tas, kuris teks AT&T. Tai būtų labai keistas įvykis, ypač turint omenyje, kad abu operatoriai veikia toje pačioje rinkoje.

Kita prognozė teigia, kad Sprint kataloge pasirodęs įrašas nurodo išmanųjį telefoną Optimus G2, kuris turi pakeisti šiuo metu rinkoje esantį Optimus G. Kaip bus iš tikrųjų, turėtume pamatyti jau šį mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos