LG Optimus G2 spartos rezultatai pastebėti AnTuTu duomenų bazėje


Kompanijos LG išmanusis telefonas Optimus G prekyboje prieinamas jau gerą pusmetį, ir sprendžiant iš turimos informacijos, greitai sulauks savo pamainos Optimus G2 pavidalu. Naujokas jau praėjo organizacijos Bluetooth SIG sertifikavimo procesą, o apie tai byloja atitinkamas įrašas organizacijos puslapyje.

Negana to, LG Optimus G2 pasirodė ir testinio paketo AnTuTu Benchmark duomenų bazėje. Čia matyti trijų modifikacijų testai: F320K (versija, skirta P. Korėjos operatoriui KT), F320L (versija, skirta operatoriui LG U+) ir F340S (versija operatoriui SK Telecom).

LG_Optimus_G2_antutu_bench

Modifikacija LG F320K naudoja 1,5 GHz procesorių, dirba su operacine sistema Android 4.1.2 Jelly Bean. Kitos dvi versijos dirba su 2 GHz procesoriumi (greičiausiai tai modelis Qualcomm Snapdragon 800, kurio masinė gamyba prasideda jau gegužės mėnesį), tuo tarpu operacinės sistemos vaidmenį atlieka Android 4.2.2.

Iš testų matyti dar vienas įdomus momentas: modelis LG F320L, nežiūrint į 2 GHz procesorių, surinko mažiau balų, nei modifikacija F320K. Aišku, čia reikėtų paminėti, kad testuose dalyvavo prototipai su ne pačiomis šviežiausiomis tvarkyklėmis ir programine įranga.

Jei tikėti ankstesniais gandai, LG naujokas gaus 5“ įstrižainės ekraną su Full HD (1920 x 1080) raiška, 13 MP raiškos kamerą nugarinėje dalyje ir 2 MP raiškos priekyje, 2 GB operatyvios atminties, 3200 mAh talpos bateriją. Anonso laukiama šių metų rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos