Nokia palygino Lumia 928 kamerą su iPhone 5 ir Galaxy S III


nokia-lumia-928

Išmaniojo telefono – flagmano Lumia 928 egzistavimas jau patvirtintas oficialiai, taigi suomių kompanija Nokia dabar imasi naujų žingsnių, kurie skirti būsimo mobilaus įrenginio pranašumų prieš konkurentų sprendimus demonstravimui. Šį kartą buvo pasitelkti išmanieji telefonai iPhone 5 ir Galaxy S III bei palygintos jų pagrindinės kameros su ta, kurią gaus naujasis Lumia 928.

Pusantros minutės reklaminiame klipe rodomos Lumia 928 kameros galimybės prasto apšvietimo sąlygomis. Galima matyti, ką sugeba 8,7 MP raiškos kamera, naudojanti technologiją PureView, optinio vaizdo stabilizavimo funkciją ir Carl Zeiss optiką. Vėliau prasideda tiesioginis skirtingų išmaniųjų telefonų kamerų lyginimas. Aišku, galima iš karto sakyti, kad suomiai savo naujojo produkto neskriaus – jis visą galvą aukštesnis už kameras, esančias iPhone 5 ir Galaxy S III (bent jau tai tiesa, kai kalbame apie prasto apšvietimo sąlygas).

3 komentarai (-ų)

 1. Gintas parašė:

  O kur atminties kortelės lizdas? Į telefoną nelabai apsimoka investuot pinigų kai pritruks atminties, o apie pigų bevielį internetą net normalių gandų nėra. Į savo N82 įdėjęs 32GB microSDHC, jos išleidimo metu tai buvo maksimali teorinė kortelės talpa, dabar 32GB normalu ir galima galvot apie 2TB microSDXC ateitį, o čia neįmontavo kortelės lizdo, kai kiti žemesnės klasės telefonai juos turi…

 2. xxx parašė:

  o su kokia dabar kamera filmavo nokia ? Po tokio melo preitais metais as nebetikiu jais

  • Andrius parašė:

   Būtu visiškai nelogiška iš Nokia pusės jeigu tokį šnipštą padariusi, darytu tą patį vėl.


Kitos kategorijos naujienos