MediaTek paruošė pigių 4 branduolių ARM procesorių


Kinų kompanija MediaTek žino labai negudrią taisyklę. Uždirbti galima ne tik iš „elitinių“ produktų. Su „degtukais“ ir „saulėgrąžomis“ taip pat galima pakilti į verslo aukštumas. Kol didieji prekiniai ženklai kažkur padebesiuose kaunasi išmaniųjų telefonų – flagmanų rinkose, kur dominuoja naujausi procesoriai su naujausiomis mikroarchitektūromis, ant žemės lieka neįtikėtinai daug paklausių dirvonų, kuriuos galima apsėti biudžetiniais mobiliais įrenginiais.

mediatek-chip

Būtent pigių mobilių įrenginių rinkai kompanija MediaTek paruošė keturių branduolių procesorių su ARM Cortex-A7 architektūros branduoliais. Turbūt kažkas iš jūsų jau sako, kad šita seniena jau niekam nereikalinga?  Remiantis preliminaria informacija, šis procesorius gali surasti vietą 8” planšetiniame kompiuteryje Acer Iconia A1, kurio kaina neturėtų viršyti $170.

Kompanijos MediaTek arsenale yra ir kitų aktualių procesorių su ARM Cortex-A7. Šiuo atveju MediaTek nusprendė išspausti visus syvus iš platformos, pakėlusi procesoriaus MT8125 branduolių taktinį dažnį iki 1.5 GHz. Kalbant apie procesoriaus grafinį branduolį, jo vaidmenį atlieka PowerVR Series5XT, kuris gali dirbti su ekranais iki pat 1920 x 1200 taškų raiškos. Padidėjęs procesoriaus produktyvumas papildomai leis peržiūrėti ir įrašyti vaizdinę medžiagą su Full HD 1080p kokybe, kartu dirbti ir su 13 MP kameromis.

Papildomai MediaTek suteikia galimybę užsakovams lanksčiai keisti SoC mikroschemų sudėtį, pasirenkant tarp standartų 3G HSPA+, 2G EDGE ir tiesiog Wi-Fi. Skirtingų procesorių kontaktų suderinamumas garantuoja, kad bus galima gana ilgai kurti įvairias išmaniųjų telefonų versijas MT8125 pagrindu. Iš kitų procesoriaus galimybių galima paminėti Bluetooth 4.0, GPS ir FM modulius. Trumpai tariant, pasiklysti nepavyks, o jei jau sugebėsite, galėsite bent jau muzikos paklausyti.  Žinoma, svarbiausia yra būsimo mobilaus įrenginio MediaTek MT8125 kaina žada būti maždaug iki 4 kartų mažesnė, nei produkto, kuris turės Cortex-A15 architektūros procesorių.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos