Microsoft pasidalino informacija apie būsimą Windows Phone 8 atnaujinimą


Kompanija Microsoft šiek tiek pravėrė paslapties šydą – papasakojo apie naujoves, kurios laukia dabartinių operacinės sistemos Windows Phone 8 vartotojų po atnaujinimo GDR2 pasirodymo. Pastarąja informacija Microsoft pasidalino savo tinklaraščio naujienoje, skirtoje neseniai anonsuotam išmaniajam telefonui Nokia Lumia 925, anksčiau vadintu kodiniu pavadinimu Catwalk.

Windows-Phone-8-Smartphones

Remiantis duomenimis, kuriuos paviešino portalas ZDnet, iki Windows Phone Blue pasirodymo kompanija Microsoft ketina pristatyti tris GDR atnaujinimus. Pirmasis iš jų (GDR1) bus žinomas kodiniu pavadinimu Portico (Windows Phone versija 8.0.10211.204), buvo pradėtas platinti dar praėjusiais metais. Antrasis atnaujinimas (GDR2) pasirodys gana neaiškiu laiku – „šią vasarą“, tuo tarpu GDR3 – šių metų rudenį. Savo ruožtu, Windows Phone Blue debiutas turėtų įvykti ne anksčiau 2014 metų.

Savo apimtimi GDR2 bus maždaug toks pats, kaip ir GDR1, su kuriuo atsirado Wi-Fi patobulinimai, pagerinta tekstinių pranešimų sistema. Protokolų CalDAV ir CardDAV palaikymo įdiegimas suteiks galimybę dirbti su Google tarnybomis, kurios leistų sinchronizuoti kontaktus ir kalendorių. Bus įtrauktas FM radijo palaikymas, kuris jau buvo Windows Phone 7, tačiau kažkodėl dingo Windows Phone 8. Be viso kito, bus pristatyta „šimtai kitų nežymių aplikacijų patobulinimų, kalbant apie jų funkcionalumą ir kokybę“.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos